o nas

Zaledwie po roku działalności marka zoom.bogatynia stała się znanym i polecanym specjalistą z zakresu optyki i optometrii na mapie Bogatyni i okolic. Już klika tysięcy osób powierzyło nam opiekę nad swoim wzrokiem i wizerunkiem, dokonując w naszych salonach badania wzroku i zakupu doskonałych okularów. Teraz postanowiliśmy poszerzyć swoją działalność o sprzedaż internetową. Państwa zaufanie jest dla nas najważniejsze, dlatego nieustannie pracujemy nad tym, aby go nie stracić.

Zabiegając o Wasze zadowolenie, przykładamy szczególną uwagę do profesjonalnej obsługi. Nasz zespół to specjaliści posiadający odpowiednie wykształcenie i przede wszystkim wieloletnie
doświadczenie w branży. Pracujemy na aparaturze najwyższej jakości, co daje nam możliwość bardzo dokładnych pomiarów optometrycznych oraz optycznych. Są one szczególnie ważne przy wykonywaniu okularów o wysokiej korekcji oraz okularów progresywnych. 

Oferta salonu optycznego, a teraz również sklepu internetowego, to blisko tysiąc modeli opraw okularowych i okularów przeciwsłonecznych.
Opierając się na wieloletnim doświadczeniu w branży do współpracy wybraliśmy producentów, których oprawy i soczewki okularowe są doskonałej jakości i gwarantują najwyższy komfort użytkowania. Na wszystkie wyroby udzielamy gwarancji na okres od 1 do 2 lat oraz dożywotni i bezpłatny serwis. Zakres naszej działalności jest bardzo szeroki. Specjalizujemy się w wykonywaniu nietypowych zleceń takich jak: pryzmaty, wysokie korekcje sferyczne i cylindryczne, okulary wiercone typu „Patent”, okulary ochronne i sportowe z korekcją. Naszą domeną są okulary progresywne.

skontaktuj się z nami